با توجه به ماده ۴۲ قانون حمایت از خانواده در خصوص اشخاص مذکور بالاتر از سن بلوغ تا سن ۱۸ سالگی آیا کماکان قانون گذرنامه در خصوص خروج از کشور حاکم است؟

✅پرسش:
با توجه به ماده ۴۲ قانون حمایت از خانواده در خصوص اشخاص مذکور بالاتر از سن بلوغ تا سن ۱۸ سالگی آیا کماکان قانون گذرنامه در خصوص خروج از کشور حاکم است؟

✅پاسخ:
در خصوص فرزندانی که به سن بلوغ شرعی رسیده اند ولی هنوز به سن رشد (هجده سالگی) نرسیده اند، مقررات قانون گذرنامه حاکمیت دارد.

??به تخصصی ترین و کامل ترین کانال دانستنی های حقوق خانواده ما بپیوندید??

https://t.me/Ariyaeyankhanevade

?کانال ما را به دوستان خود معرفی کنید?

? آدرس سایت :
www.joudi-lawyer.com
جهت وکالت و مشاوره تخصصی در امور خانواده با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید:
☎️ ۰۹۱۹۸۳۴۹۷۰۳
☎️
☎️

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *