?خودکشی رایانه‌ای جرم است?

خودکشی، قصد خودکشی، فرد خودکشی کننده، خودکشی رایانه‌ای، مخابراتی، مواد روان گردان آیا خودکشی رایانه‌ای جرم است؟

آیا خودکشی رایانه‌ای جرم است؟

مطابق قانون مجازات جرایم رایانه ای

خودکشی، قصد خودکشی، فرد خودکشی کننده، خودکشی رایانه‌ای، مخابراتی، مواد روان گردان آیا خودکشی رایانه‌ای جرم است؟

قانون خودکشی به وسیله سیستم‌های رایانه‌ای و مخابراتی، جرم می باشد و طبق بند «ج» ماده ۱۶ این قانون 《 هرکس از طریق سیستم رایانه‌ای یا مخابراتی برای ارتکاب جرایم وانحرافات جنسی یا دیگر جرایم یا خودکشی یا استعمال مواد روان گردان، اشخاص زیر ۱۸ سال تمام را آموزش داده، یا تبلیغ یا تحریک یا تهدید یا یا تشویق یا دعوت کرده یا فریب دهد، یا طریق ارتکاب یا استعمال آنها را تسهیل کند، یا آموزش دهد، به حبس از ۹۱ روز تا یک سال یا جزای نقدی از دو میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۱۰ میلیون ریال یا به هر دو مجازات محکوم خواهد شد. 》

خودکشی، قصد خودکشی، فرد خودکشی کننده، خودکشی رایانه‌ای، مخابراتی، مواد روان گردان آیا خودکشی رایانه‌ای جرم است؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.