در صورتی که پدر قصد خروج از کشور همراه فرزندش را داشته باشد آیا مادر یا سایر اشخاص مذکور در ماده ۴۲ قانون حمایت خانواده حق ممنوع­ الخروج کردن طفل از کشور را دارند یا خیر؟

✅پرسش:
در صورتی که پدر قصد خروج از کشور همراه فرزندش را داشته باشد آیا مادر یا سایر اشخاص مذکور در ماده ۴۲ قانون حمایت خانواده حق ممنوع­ الخروج کردن طفل از کشور را دارند یا خیر؟

✅پاسخ:
مادر یا شخص دیگری که به حکم دادگاه عهده دار حضانت فرزند است، می تواند نسبت به ممنوع الخروجی فرزند اقدام کند تا ولیّ قهری نتواند بدون رضایت ایشان، نسبت به خروج فرزند اقدام نماید.
??به تخصصی ترین و کامل ترین کانال دانستنی های حقوق خانواده ما بپیوندید??

https://t.me/Ariyaeyankhanevade

? کانال ما را به دوستان خود معرفی کنید ?

? آدرس سایت :
www.joudi-lawyer.com

جهت وکالت و مشاوره تخصصی در امور خانواده با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید:
☎️ ۰۹۱۹۸۳۴۹۷۰۳
☎️
☎️

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *