??حق السهم از زمین زیربنا ??

?یک نکته قانونی:

??حق السهم از زمین زیربنا ??
طبق ماده 10 قانون تملک آپارتمان “هرکس آپارتمانی را خریداری می نماید به نسبت مساحت اختصاصی خریداری خود در زمینی که ساختمان روی آن بنا شده یا اختصاص به ساختمان دارد ، مشاعا سهیم می گردد مگر آنکه مالکیت زمین مزبور به علت وقف یا خالصه بودن یا علل دیگر متعلق به غیر باشد که در این صورت باید اجور آن را به همان نسبت بپردازد.

??به تخصصی ترین و کامل ترین کانال نکات املاک ما بپیوندید??

https://t.me/VekalatYarAeryaeiyan

?کانال ما را به دوستان خود معرفی کنید ?

?آدرس سایت :
www.joudi-lawyer.com
جهت وکالت و مشاوره تخصصی در امور املاک با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید:
☎️ ۰۹۱۹۸۳۴۹۷۰۳
☎️
☎️

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *